تجمع و طومار کارگران هپکو در اعتراض به بلاتکلیفی

کد مطلب: 116

جمعی از کارگران شرکت هپکو روز ‌‌دوشنبه ۲۹ اردیبهشت، در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت تولید در این واحد صنعتی، در محوطه داخلی کارخانه تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش «کارگاه» کارگران معترض می‌گویند تجمع صنفی آنها به علت عملکرد نامطلوب مدیریت فعلی  برپا شده چرا که با گذشت ۸ ماه از آغاز فعالیت مدیریت کنونی هنوز اقدامی در جهت راه‌اندازی تولید در این کارخانه صورت نگرفته است. کارگران نگرانند که با ادامه این روند، امنیت شغلی آنها در معرض خطر قرار گیرد.
 
همچنین در روزهای اخیر کارگران‌ با تهیه طوماری مشغول جمع‌آوری امضا برای درخواست آغاز فعالیت تولیدی کارخانه بعد از گذشت 8 ماه شده‌اند. گفته می‌شود تاکنون صدهاتن از کارگران طومار اعتراض به عملکرد مدیران این شرکت را امضا کرده‌اند.
در متن این طومار اعتراضی کارگران خواستار عزل مدیران شرکت هپکو شده‌اند. در همین ارتباط سیدناصر میرناصری یکی از فعالان کارگری هپکو به «کارگاه» گفت: برخی از رسانه‌ها اینطرف و آنطرف می‌گویند که کارگران هپکو قصد دارند اعتراضاتشان را به خیابان بیاورند، اما واقعیت این است که اعتراضات ما فعلا درون سازمانی است و از طریق مجاری قانونی اعتراضمان را دنبال می‌کنیم تا به نتیجه برسیم و فعلا قصدی برای برگزاری اعتراضات خیابانی نداریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

یادداشت